شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کمپ کالا :

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کمپ کالا :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی کمپ کالا  به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی کمپ کالا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتیاز سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

کاربران محترم کمپ کالا، لوازم کوهنوردی و سفری را میتوانید از سایت کمپ کالا که کالاهای سفری و کمپ را یه فروش میرساند خرید کنید.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کمپ کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی روژا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی روژا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی روژا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی کمپ کالا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی کمپ کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
ند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی کمپ کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی کمپ کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی کمپ کالا شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتیکمپ کالا، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کمپ کالا جزئی از اموال فروشگاه اینترنتیکمپ کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی کمپ کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی کمپ کالامحفوظ می‏‌دارد.

 

مهلت تست کالا:

هر مشتری که کالا یا کالاهای خریداری شده را دریافت میکند از تاریخ دریافت ۲۴ ساعت مهلت تست دارد و درصورت داشتن مشکل احتمالی باید سریعا با فروشکاه تماس گرفته و بعد از هماهنگی کالا رو به ادرس فرستنده ارسال کند .درصورت عدم امکان تماس با فروشکاه (خاموش بودن شماره موبایل یا دفتر)ظرف ۴۸ ساعت باید کالا را با پست سفارشی به ادرس فرستنده ارسال کند و هزینه کامل پستی را پرداخت کند سپس کارشناسان ما موضوع را بررسی کرده و نسبت به واریز مبلغ کالای شما اقدام میکنند یا ارسال کالای جایگزین (درصورت موجود بودن) اقدام میکنند.لازم به توضیح است بعد از مدت ۴۸ ساعت از تاریخ تحویل تحت هیچ شرایطی مرجوعی نداریم زیرا ما نیز نمیتوانیم کالارا به فروشگاه پخش کننده یا شرکت وارد کننده عودت دهیم.

 

قوانین بعد از خرید:

اگر مشتری به هر نحوی بعد از رسیدن کالا به دستش بخواهد کالا را تعویض یا پس دهد باید هزینه برگشت کالا را پرداخت کند و هزینه ارسال مجدد کالا نیز با اختیار فروشگاه  کمپ کالا بر عهده مشتری یا فروشگاه خواهد بود.ضمنا مهلت این پروسه فقط ۲۴ ساعت بعد از تحویل کالا میباشد و بعد از این مدت هیچ توضیحی قابل قبول نیست .

به عنوان مثال اگر مشتری کقشی با سایز مورد نظر خود بخردو بعد از دریافت متوجه بشود که باید یک سایز بزرگتر میخرید مشتری میتواند با هزینه خودش کالا را به فروشگاه ارسال کند و از فروشگاه در خواست کفش سایز دیگر را بکند.و در این حال برای ارسال مجدد کفش به خریدار فروشگاه هزینه ارسال را به اختیار میتواند از مشتری درخواست کند.

کانال تلگرام
کانال تلگرامی مخصوص معرفی وسایل کوهنوردی و کمپین
* معرفی جدیدترین محصولات
* اطلاع از تخفیفات شگفت انگیز
* تصاویر با کیفیت از محصولات کمپین و کوهنوردی
* فیلم های با کیفیت از محصولات
* مطالب آموزنده در مورد سفر و کمپین